DR MARTYNA GABRYJELSKA-JANISZEWSKA

Specjalizuje się w wykonywaniu niechirurgicznego liftingu twarzy za pomocą kwasu hialuronowego, poprawą okolicy oka oraz zabiegach anti-aging zmniejszających efekt zmęczonego wyglądu twarzy.

Jest absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz członkiem Polskiej Rady Medycyny Anti-Aging. Medycyną estetyczną interesowała się już na studiach, dlatego na stażu podyplomowym odbyła pierwsze szkolenia. Ukończyła podyplomową szkołę Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie miała możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz szkolenia się pod okiem najlepszych fachowców z kraju i z zagranicy z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii estetycznej, anti-aging oraz laseroterapii. Na co dzień ma zaszczyt i przyjemność uczyć się od specjalisty dermatologii, lekarza medycyny estetycznej, wysokiej klasy eksperta w dziedzinie laseroterapii, założyciela pierwszego w Polsce Centrum Szkoleń z Laseroterapii, dr Bartosza Pawlikowskiego. Dodatkowo stale uczestniczy w licznych szkoleniach, konferencjach oraz międzynarodowych kongresach.

Jako jedna z kilkunastu lekarzy z całej Polski została zaproszona do udziału w dwuletnim cyklu szkoleń Akademii Allergan Medical Institute, gdzie przez wybitnego specjalistę medycyny estetycznej, dermatologa i światowego trenera, dr Sylwię Lipko-Godlewską jest wdrażana w tajniki liftingu MD Codes.

Medycyna estetyczna to jej pasja, dlatego do  każdego pacjenta podchodzi holistycznie, wspólnie z nim ustalając kolejne etapy leczenia, a jej głównym celem jest zatrzymanie, bądź cofnięcie wskazówek zegara. Pragnie, aby jej pacjentki przede wszystkim wyglądały na mniej zmęczone, bardziej wypoczęte, zrelaksowane i wesołe. W swojej pracy stawia tylko na naturalne efekty, a za największą motywację do dalszej pracy i nauki uważa zadowolenie pacjenta.

Prywatnie jest mamą Gabrysi i Jasia. Lubi podróże i dobre kino, ale póki co to medycyna estetyczna i bycie mamą zajmują większość jej czasu.