DR MACIEJ ROGALA

Ukończył Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi. Pracował jako asystent w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie. Jest anestezjologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Należy do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jest wykładowcą w   Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging. W lipcu 2015 roku dołączył do grona lekarzy Amerykańskiego Stowarzyszenia Estetycznego (American Aesthetic Association).

Jako właściciel Miejskiej Farmy Piękności zdobył wieloletnie doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej u kadry najlepszych fachowców w Polsce i na świecie. Posiada liczne certyfikaty uczestnictwa w kursach i kongresach medycyny estetycznej. W 2012 r. rozszerzył swoją ofertę o ginekologię estetyczną pod nową marką Gold Clinic. Regularnie bierze udział w licznych kongresach, szkoleniach i kursach dotyczących najnowszych metod zabiegowych zarówno w kraju jak i za granicą. Swoich pacjentów przyjmuje  obecnie w  Nativis Clinic. Zaufało mu kilka tysięcy pacjentów z całej Polski oraz setki pacjentów z zagranicy.

Jako doświadczony lekarz jest szkoleniowcem, uczy nowych technik zabiegowych. Dr Rogala wykłada również w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, założonym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE). Specjalizuje się w odmładzaniu twarzy, wykorzystując techniki łączone oraz modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki.

Jako pierwszy w Europie posiadał i zaczął stosować  laser frakcyjny Fraxel re:pair. Jest pierwszym lekarzem stosującym laserową technikę leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu.