DR KONRAD LEWANDOWSKI

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończył z wyróżnieniem. 

Aktualnie w trakcie specjalizacji z gastroenterologii w CSK MSWiA przy ul. Wołoskiej 137 w Warszawie oraz studiów podyplomowych w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej.

Odbył liczne kursy i szkolenia z technik medycyny estetycznej, prowadzone przez uznane w tej dziedzinie autorytety. Stale doskonali swoje umiejętności i chętnie pogłębia wiedzę, regularnie uczestnicząc w licznych kongresach naukowych, warsztatach i szkoleniach w zakresie medycyny estetycznej i Anti-Aging

Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach korekcyjnych twarzy z zastosowaniem kwasu hialuronowego. Szczególnie w poprawie owalu oraz konturowaniu rysów twarzy. Ponadto umiejętnie potrafi łączyć powyższe metody z zabiegami rewitalizującymi i odmładzającymi skórę z wykorzystaniem mezoterapii, HIFU oraz urządzeń laserowych. Pacjenci cenią w nim wyjątkowy zmysł estetyczny i wyczucie proporcji.

Medycyna estetyczna to jego prawdziwa pasja, a jako zwolennik kompleksowego i zdrowego podejścia do dbałości o skórę wie również, jak ważna jest codzienna praca nad nią poprzez właściwą pielęgnację, dlatego stale przekonuje i zachęca do niej swoich pacjentów.